Takapaka to nietypowe miejsce spotkań ludzi o jeszcze bardziej nietypowych zachciankach. Naszych bywalców łączy często dziwaczne poczucie humoru i zamiłowanie do dowcipkowania. ‘Śmiech to zdrowie’ – ten kto wypowiedział te słowa po raz pierwszy miał wiele racji. Nasi klienci to przede wszystkim niepoprawni optymiści, którzy żyją kolorowo. Jeśli już trafi do nas jakiś sztywniak, wychodząc stąd nie będzie już tą samą osobą. Jego spojrzenie na świat zmieni się o 180 stopni. Pamiętajmy o jednej żelaznej zasadzie – życia nie można brać zbyt poważnie. 


Zabawa, rozrywka, humor – to nasze ulubione słowa. Wszelkie drętwe zasady niech weźmie licho – ‘trzeba mieć fantazję…’, a jak wszyscy wiemy ‘fantazja jest od tego, aby bawić się na całego’. Nasze gadżety zapewnią Tobie i Twoim znajomy fun na całego. Niejednokrotnie znajdziesz tu co rozweseli albo ciebie albo czym byś chciał rozweselić kogoś z bliskich Ci osób.

Wielogodzinne poszukiwania niezastąpionych wynalazków takich jak: sztuczna krew, pierdząca poduszka czy studencki kask – to nasz codzienny obowiązek. Wszystko to byś mógł się pośmiać razem ze swoimi znajomymi. Na pewno nie raz zajrzysz do nas w trakcie poszukiwań oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny czy jaką kolwiek inną okazje.

O udaną wycieczkę po radosnych terenach naszego sklepu, dba tak samo zwariowany jak nasze produkty, zespół takapaka.pl!