30 dni na zwrot

1. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA (30 dni na zwrot towaru)

 

100%

 

Ponieważ oferujemy tylko oryginalne produkty najwyższej jakości, jesteśmy przekonani, że będziesz zawsze zadowolony/a z zakupu. Jeżeli jednak produkt minie się z Twoimi oczekiwaniami, możesz nam go zwrócić bez najmniejszych problemów.

Na Takapaka.pl wydłużyliśmy czas na zwrot produktu do 30 dni od daty dostawy, dzięki czemu nawet jeżeli masz niewiele wolnego czasu, możesz dokonać zwrotu bez pośpiechu.Żeby całość przebiegła szybko i sprawnie, wystarczy pamiętać o kilku istotnych kwestiach:

  • Produkt nie może nosić śladów użytkowania - musi być czysty. Pamiętaj o oryginalnym opakowaniu i kompletnym wyposażeniu wraz z instrukcją obsługi.
  • Do przesyłki dołącz koniecznie dowód zakupu (paragon/fakturę) oraz informację z numerem konta bankowego, na które mamy dokonać zwrotu płatności.
  • Jeżeli nie pominiesz żadnego z tych punktów, zwrócimy Ci pieniądze w przeciągu 7 dni roboczych od otrzymania paczki.
  • Jeżeli na zamówienie składało się kilka przedmiotów, istnieje możliwość zwrotu tylko niektórych z nich.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (e-mail: biuro@takapaka.pl, tel.: (32) 724 48 51).

 

 

2. PRZESYŁKA ZWROTNA

Zwracane towary prosimy wysyłać na adres:

     TakaPaka.pl
     Al.W.Korfantego 191 c
     40-153 Katowice


W celu obniżenia ryzyka uszkodzeń, radzimy skorzystać z przesyłki kurierskiej oraz z opakowania, w którym zamówienie zostało dostarczone.

Pamiętaj, że kurierzy różnie obchodzą się z przewożonymi paczkami. Umieść w liście przewozowym adnotację "Uwaga szkło", a sam towar zapakuj tak, aby był unieruchomiony i nie miał bezpośredniej styczności ze ściankami pudełka (najlepiej zachować 4-5cm odstępu od każdej z nich). Zminimalizujesz wówczas ryzyko uszkodzenia produktu, ponieważ paczki są układane wielopoziomowo i nigdy nie możesz mieć pewności, że zaadresowana do nas przesyłka nie znajdzie się na samym dole.